Skład kapeli jest nietuzinkowy, co czyni nas jeszcze ciekawszym i lepiej zgranym zespołem. Doza humoru i pozytywna energia sprawiają, że klimat prowadzonej przez nas imprezy jest niebywały :) Ale teraz do rzeczy:

 

Marcin

Pozycja: Klawisz i wokal

Klawisz i wokal okupuje Marcin. Najbardziej wyluzowany, bardzo kontaktowy i pozytywnie zakręcony człowiek. Prowadzi imprezę jak nikt inny, doskonale wyczuwa nastroje panujące na sali weselnej, dzięki czemu zawsze wybiera trafne kawałki do zagrania. Już w kołysce muzyka stała się najważniejszym elementem w jego życiu. Przy okazji jest człowiekiem orkiestrą i liderem grupy.

Paweł (Pako)

Pozycja: Gitarzysta

Gitarzysta, Paweł (Pako) to człowiek, który gitarę ceni bardziej niż kobietę. Doświadczenia nabierał grając w zespołach metalowych, dzięki czemu zagra nawet najcięższą solówkę, jaka została skomponowana. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych i najprostszy utwór zyska niebywałą siłę, gdy Pako dogra swoje dźwięki.
Talent i sympatyczna buźka czynią go naprawdę fajnym kompanem do rozmów, a ruchu scenicznego pozazdrościć mogłaby mu niejedna gwiazda show biznesu.

Milena

Pozycja: Wokalistka

Brylancikiem wśród diamentów jest wokalistka – Milena. Zauroczy każdego - do tego stopnia, że mężowie zapragną dla niej porzucić swoje żony (no może z wyjątkiem Pana Młodego), jednak złamie serce każdemu mężczyźnie. Jej zadziorny i rockowy głos przyprawi gości o ciarki na plecach. Młoda, zdolna i bardzo ambitna.

Irek

Pozycja: Perkusista

Nasz perkusista to Irek. Tłucze się we wszystkie gary, a gdy mu ich brakuje, idzie do kuchni i knuje jak tu podkraść kucharzowi kolejny garnek. Swoją droga… robi najlepsze kotlety . Skromny, ale wybitny. Żaden gość nie zgubi przy nim rytmu w tańcu. Zanim dołączył do grupy, przewijał się przez rozmaite rodzaje zespołów, więc żaden gatunek nie jest mu obcy.

Damian

Pozycja: Saksofon

W saksofon ostatnie poty wydmuchuje Damian. To rodzynek, którego warto doceniać, bowiem nadaje utworom niepowtarzalnego klimatu. Uwielbia klasyczne kawałki i doskonale się w nie wczuwa.